Стан роботи зі здібними та обдарованими учнями в закладах освіти м.Токмака.

Діяльність відділу та закладів освіти міста Токмака з питань розвитку здібностей та обдаровань учнів регламентована міською програмою розвитку обдарованості дітей та учнівської молоді на 2007-2010 роки, затвердженою сесією міської ради від 21.06.2007 року №11.

На початок 2009-2010 навчального року з метою підвищення ефективності роботи зі здібними та обдарованими учнями та задоволення їх освітніх запитів у місті було відкрито класи з поглибленим вивченням математики (ЗОШ №5, ЗОШ №6), української мови, історії України (ЗОШ №2), хімії, біології (ЗОШ №1). Якщо у 2007-2008 н.р. було відкрито лише 1 клас, де поглиблено вивчалася українська мова, а в поточному навчальному році вдалося створити умови для поглибленого вивчення п’яти предметів, то можна констатувати позитивну динаміку змістовних змін мережі. В поточному навчальному році триває підготовча робота щодо відкриття спеціалізованої школи у місті з 01.09.2010 року.

Здібні та обдаровані учні міста Токмака мають можливість проявити себе у інтелектуальних змаганнях різних рівнів. У поточному навчальному році вперше за достатньо тривалий період роботи філій МАН двоє учнів-учасників обласного етапу конкурсу-захисту робіт Малої Академії Наук посіли ІІІ призове місце.

Робота з розвитку інтелектуальних здібностей учнів забезпечена методичним супроводом. В закладах освіти міста систематично проводяться психолого-педагогічні семінари, методичні наради, методичні тренінги з питань організації роботи зі здібними та обдарованими учнями.

Одним із головних напрямків роботи психологічної служби міста є супровід роботи зі здібними та обдарованими учнями в закладах освіти м.Токмака. З метою забезпечення особистісного підходу до навчання даної категорії учнів діагностується їх соціометричний статус у колективі, тип темпераменту, сфера інтересів, рівень тривожності та емоційний стан (особливо під час проведення олімпіад, конкурсів, інших змагань), мотивація до навчання. Протягом навчального року психологічною службою проводяться тренінги з метою профілактики стресів, перевантаження, надаються індивідуальні консультації.

Міський відділ освіти приділяє увагу щодо заохочення обдарованих учнів на місцевому рівні. Щорічно учнів нагороджуються премією міського голови, що урочисто вручається на загальноміському святі. Крім того, учні отримують річну підписку на міську газету, відвідують пришкільні табори, їм надаються безкоштовні путівки до таборів відпочинку.

Хотите заказать монтаж котельных под ключ в Москве или Московской области?

НАША АДРЕСА:

 УКРАЇНА

71700, Запорізька обл.,
 м. Токмак, Василя Вишиваного
 272, тел. 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71,

 


06178 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71 goroo@zp.ukrtel.net