1. 29.11.2013 р.

Переможцями ІІ етапу
Міжнародного
мовно-літературного конкурсу
ім.Тараса Шевченка стали:

 -    Коновальська Карина, учениця 7 класу ЗОШ № 6
     (учитель Щічка С.Б.);
- Троїцька Дар’я , учениця 8 класу ЗОШ № 1
    (учитель Кромченко А.І.);
- Ліннік Алла, учениця 11 класу СШ № 2
    (учитель Романенко В.А.) .

2. 29.11.2013 р.  

Переможцями ІІ етапу
 Міжнародного
конкурсу з української мови
 ім. Петра Яцика стали:

- Джос Олександра, учениця 4 класу СШ № 2
     (учитель Косован Т.В);
- Діденко Дар’я, учениця 8 класу СШ № 2
    (учитель Романенко В.А.);
- Лісова Валерія, учениця 11 класу ЗОШ № 5
    (учитель Сіренко Г.В.).

            Переможець ІІІ (обласного) етапу конкурсу:
               -  Діденко Дар’я, учениця 8 класу СШ № 2, яка посіла І місце.

3. 27.12.2013 р.

Всеукраїнський
 конкурс учнівської творчості ,
 присвячений Шевченківським дням
переможці ІІ етапу конкурсу
номінація «Література»:

- Безбабна Марія, учениця 11 класу ЗОШ № 1
    (учитель Кромченко А.І.);
- Волошина Олександра, учениця 11 класу ЗОШ № 5
    (учитель Козачок І.В.).

Номінація
 «Історія України і державотворення»:

- Комендант Марія, учениця 10 класу ЗОШ № 1
    (учитель Куковинець Т.М.);
- Шеховцова Анастасія, учениця 9 класу ЗОШ № 1
    (учитель Денисенко Р.Г.).

4. 27.12.2013 р.

Всеукраїнський конкурс
 «Розкрилля душі»
переможець обласного етапу конкурсу
- Фененко Валентина, учениця 11 класу ЗОШ № 5
     (учитель Козачок І.В.).

5. 07.02.2014 р.

Міський конкурс
 ораторського мистецтва
«Всех долговечней царственное слово»
переможці конкурсу:

  Гололобов Анатолій,
учень 11 класу ЗОШ № 6 – Імісце
    Тарасенко Вікторія,
   учениця 11 класу СШ № 2 – ІІ місце
               Алексєєнко Анастасія,
          учениця 10 класу ЗОШ № 1 – ІІІ місце.   



Підсумки участі школярів міста
 у II (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
Порівняльна таблиця загальної кількості учасників та переможців
II (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
 
 
 

Рік

2009-2010

2010-2011

2011-2012

2012-2013

Кількість учасників

346

349

286

305

Кількість переможців

113

141

105

80

Відсоток

32,7%

40,4%

36,7%

26,2%

 
Результати участі команди
 м.Токмака в обласних олімпіадах
 Кількість переможців обласних олімпіад
 за останні 4 роки
 
 
 
 
2012-2013 н.р.
 
Шило Денис
 (I місце) -учень 11 класу СШ №2,
 фізична культура
 (вчитель Мироненко О.І.)
 
 Шило Денис
(II місце)– учень 11 класу СШ №2,
трудове навчання
(вчитель Яковенко Г.М.)
 
        Сардак Олександра
 (III місце)- учениця 11 класу СШ№2,
 біологія
 ( вчитель Борисова Н.А.)
 
      Лобач Анна
 ( III місце)– учениця 9 класу ЗОШ№5,
 російська мова
 (вчитель Похвалітова Т.Д.)
 
          Тарасенко Вікторія
 (III місце)- учениця 10 класу СШ№2,
 українська мова
 (вчитель Романенко В.А.)
 
 
2011-2012 н.р.
 
1. Лобач Анна – учениця 8 класу ЗОШ№5,
російська мова (вчитель Похвалітова Т.Д.)
                  2. Максименко Анастасія – учениця 11 класу ЗШО№1,
 біологія (вчитель Стаценко Н.В.)
    3. Дереза Юлія – учениця 10 класу ЗОШ№5,
                основи правознавства (вчитель Кременчутська О.І.)
        4.Новік Анастасія – учениця 9 класу, ЗОШ №5,
              історія рідного краю (вчитель Кременчутська О.І.)
 
 

Рік

2010-2011

2011-2012

2012-2013

Кількість учасників

21

18

23

Кількість переможців

4

4

5

Відсоток

19%

22%

22,7%

 
 
 

НАША АДРЕСА:

 УКРАЇНА

71700, Запорізька обл.,
 м. Токмак, Василя Вишиваного
 272, тел. 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71,

 


+7 495 287-42-34 info@ucoz.com