Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 10 11 »

Відділ освіти Токмацької міської ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 “Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр”, повідомляє про проведення конкурсу на зайняття посади практичного психолога Комунальної установи “Токмацький інклюзивно-ресурсний центр” Токмацької міської ради.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу, затвердженого рішенням міської ради від 26.07.2018 № 22, на зайняття посади практичног психолога Комунальної установи “Токмацький інклюзивно-ресурсний центр” Токмацької міської ради встановлюються наступні вимоги до кандидатів на посаду: повна вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Психо ... Читати далі »

Переглядів: 321 | Додав: admintokmak | Дата: 09.01.2019

Шановні колеги!
Щиро вітаємо вас з Новим 2019 Роком. Бажаємо, щоб цей чудовий Новий рік дарував натхнення, сили і прагнення підкорювати найскладніші висоти. Виконав заповітні бажання. Бажаємо вам досягнення найбільш складних цілей, кохання великого, міцного здоров’я. Щоб збулися мрії, сяяли на обличчях посмішки, світилися щастям очі! А в душі було більше добра. Любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей, вражень і хороших подій. Нехай наступний рік виявиться щасливим: багатим і барвистим, мирним і яскравим, здоровим і чарівним, успішним і бадьорим, перспективним і дивним, радісним і захоплюючим. Бажаємо, щоб Новий Рік неодмінно став прихильним для вас!

 

Переглядів: 247 | Додав: admintokmak | Дата: 01.01.2019

7 грудня на базі КУ «Токмацький інклюзивно-ресурсний центр» відбувся майстер-клас для вихователів закладів дошкільної освіти під назвою «Застосування артикуляційної гімнастики в роботі вихователів ЗДО». Метою заходу було ознайомити та навчити педагогів основним методам та прийомам проведення артикуляційної гімнастики. Привітала всіх гостей та ознайомила з діяльністю центру директор Марко Н.В. Продовжила роботу з аудиторією вчитель-логопед Лагода І.В., яка зазначила, що на сьогоднішній день майже 90% дітей віком від 2 до 6 років мають різноманітні порушення мовлення. А так, як більшість закладів дошкільної освіти міста не забезпечені вчителями-логопедами, тому важливо саме вихователям застосовувати прийоми артикуляційної гімнастики у освітньому процесі. Також Інна Василівна розповіла присутнім про основні мовленнєві порушення та їх причини, надала методичні рекомендації вихова ... Читати далі »

Переглядів: 253 | Додав: admintokmak | Дата: 12.12.2018

5 грудня 2018 року завершився I зональний тур конкурсу «Учитель року-2019» (номінація «Основи здоров’я»), який проходив на базі ЗЗСО №1 м.Токмака. Троє учасників: Бондаренко Ю.О., вчитель основ здоров’я,заступник директора Коханівського НВК Токмацької районної ради,Медвєдь О.М. вчитель початкових класів та основ здоров’я Урожайнівського НВК Остриківської сільської ради Томацького району, Гаряга Л.І.,вчитель основ здоров’я Токмацького НВК№11 Токмацької міської ради проходили конкурсні випробування «Проект» та «Тестування з фахової майстерності». Проведені уроки презентували уміння учасників конкурсу проводити уроки з елементами тренінгу. За рішенням журі I(зонального) туру конкурсу переможцем стала Бондаренко Юлія Олександрівна, вчитель основ здоров’я Коханівського НВК Токмацької районної ради. Вітаємо переможця! ... Читати далі »

Переглядів: 434 | Додав: admintokmak | Дата: 07.12.2018

Не минуло й тижня канікул, як учням ... Читати далі »

Переглядів: 284 | Додав: admintokmak | Дата: 28.11.2018

23 листопада 2018 року ЗЗСО № 1 гостинно відчинила двері учасникам ІІ міського етапу конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. 22 учні змагались за кращого знавця рідної мови… Кропітливо виконували завдання четверокласники, вигадували мовні казки учні шостих і дев’ятих класів, розмірковували про руйнівні слова, про роль Інтернету в житті людини старшокласники. Швидко пролетів час. Нарешті слово журі конкурсу…

Вітаймо переможців!

3 – 4 класи : Заболотна Альона, 4 клас ЗЗСО № 2 (учитель Єрмакова О.М.) – ІІ місце

... Читати далі »

Переглядів: 245 | Додав: admintokmak | Дата: 27.11.2018

20 листопада 2018 року на базі ДНЗ № 8 «Метелик» відбувся семінар для педагогів корекційних груп закладів освіти міста. В рамках семінару було переглянуто заняття в старшій корекційній групі закладу, яке проводила вчитель – логопед закладу Пасевін В.С.

Переглядів: 255 | Додав: admintokmak | Дата: 23.11.2018

16 листопада на базі ДНЗ № 8 «Метелик» відбулося засідання методичного об’єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти. Обговорювались питання про використання традиційних та нетрадиційних музичних інструментів у роботі з дітьми. Був запропонований до перегляду Осінній ярмарок за участю дітей старшої групи ДНЗ № 8 «Метелик» під керівництвом музичного керівника закладу Шкуропат Ю.В. та вихователя Рудьковської А.В. (вставити фото).

... Читати далі »

Переглядів: 234 | Додав: admintokmak | Дата: 23.11.2018

Відділ освіти Токмацької міської ради

ПРОТОКОЛ

29.10.2018 р. № 1

м. Токмак

Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади фахівця Комунальної установи «Токмацький інклюзивно - ресурсний центр» Токмацької міської ради

Голова – С. В. Черкасова, начальник відділу освіти

... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: admintokmak | Дата: 16.11.2018

Не минуло й тижня канікул, як ... Читати далі »

Переглядів: 277 | Додав: admintokmak | Дата: 08.11.2018

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

Рятування людини у будь-якій надзвичайній ситуації — благородний, відповідальний і, водночас, небезпечний і складний шлях тих, хто за покликом серця обрав професію рятувальника. Ці сміливі, мужні й рішучі люди у нелегкій соціально-економічній і лолітичній ситуації сьогодні з честю виконують свій обов'язок перед народом, демонструючи наполегливість у виконанні поставлених завдань.

Впроваджуючи в життя девіз — «Запобігти, врятувати ... Читати далі »

Переглядів: 251 | Додав: admintokmak | Дата: 05.11.2018

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

Сектор зв’язків із ЗМІ

та роботи з громадськістю

ГУ ДСНС України

у Запорізькій області

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

... Читати далі »

Переглядів: 248 | Додав: admintokmak | Дата: 05.11.2018

24 листопада відбувся семінар для заступників директорів ЗЗСО на базі ЗОШ №6 «Виховний простір як вихідна умова розвитку життєвокомпетентнісної особистості». На семінарі були присутні начальник відділу освіти Черкасова С.В., директор Токмацького інклюзивно-ресурсного центру Марко Н.В., завідувач методичного кабінету Мосіяш В.Д., методисти. Директор інклюзивно-ресурсного центру Марко Н.В. презентувала роботу центру, які освітні послуги надаються дітям з особливими потребами та їх батькам. Заступники директорів познайомились з методами роботи вчителів в інклюзивних класах, пройшли практикум у Живій бібліотеці,участували в грі «Шляхи безпеки» разом зі ... Читати далі »

Переглядів: 298 | Додав: admintokmak | Дата: 02.11.2018

Увага, конкурс!

 

Відділ освіти Токмацької міської ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 “Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр”, повідомляє про проведення конкурсу на зайняття посади вчителя-дефектолога Комунальної установи “Токмацький інклюзивно-ресурсний центр” Токмацької міської ради.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу, затвердженого рішенням міської ради від 26.07.2018 №, на зайняття посади вчителя-дефектолога Комунальної установи “Токмацький інклюзивно-рес ... Читати далі »

Переглядів: 284 | Додав: admintokmak | Дата: 08.10.2018


НАША АДРЕСА:

 УКРАЇНА

71700, Запорізька обл.,
 м. Токмак, Василя Вишиваного
 272, тел. 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71,

 


06178 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71 goroo@zp.ukrtel.net