Головна » 2014 » Грудень » 16 » Атестаційна експертиза.
13:24
Атестаційна експертиза.

Атестаційна експертиза  Токмацького

навчально-виховного комплексу

«Дошкільний навчальний заклад –

загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11»

Токмацької міської ради Запорізької області

 

 На підставі наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 24.12.2012 №807

«Про затвердження плану державної атестації загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів на 2014 рік»,наказу відділу освіти Токмацької міської ради  від 08.10.2014  № 212 « Про проведення атестаційної експертизи Токмацького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11»Токмацької міської ради Запорізької області, орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 17.06.2013року  № 772, порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів (у редакції, що затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 16.08.2004р. № 658) у термін 10 листопада 2014 року – 21 листопада 2014 року була проведена атестаційна експертиза Токмацького навчально-виховного комплексу

«Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11» Токмацької міської ради Запорізької області.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Токмацької міської ради від  26.04.2012 року № 125 за навчально-виховним комплексом закріплено територію обслуговування: вулиця Радянська (від № 507 до кінця),провулок Першотравневий, вулиця Некрасова (від № 67 до кінця), вулиця Достоєвського, вулиця Польова, провулок Колхозний, вулиця Шмідта, вулиця Лермонтова.

Станом на 05.09.2014 року в навчальному закладі працюють 19 педагогічних працівників, 12 основних, 5 сумісників і 2 вихователі дошкільної групи, 9 молодшого обслуговуючого персоналу.

З першого вересня 2012 року керівником навчально-виховного комплексу працює Савчук Олена Володимирівна.

Токмацький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11» Токмацької міської ради Запорізької області складається з двох підрозділів: дошкільного та шкільного. Дошкільний підрозділ забезпечує рівень дошкільної освіти дітей віком від 3-х до 6-ти років відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти. Шкільний підрозділ забезпечує рівень загальноосвітньої підготовки учнів згідно з вимогами Державних стандартів  початкової і базової  загальної середньої освіти. Станом на 05.09.2014 року   в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів – 8 класів, де навчається 100 учнів.

Атестаційну експертизу проводила комісія у кількості 12 фахівців, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямів діяльності навчального закладу згідно з робочою програмою, підготували акт атестаційної експертизи та пропозиції експертної комісії щодо її наслідків.

У закладі дотримуються санітарно-гігієнічного режиму та умов для підтримання життєдіяльності дітей, учнів та працівників. Стан матеріально-технічного забезпечення навчальних кабінетів, майстерні, спортзалу, спортивного майданчика та інших приміщень в достатній мірі відповідає вимогам. У школі є кімната для школярів, кабінет медичної сестри, спортивний зал та майданчик, майстерня,    працює бібліотека.
  Фінансово-господарська діяльність школи здійснюється на основі її кошторису, який розробляється централізованою бухгалтерією  міського відділу   освіти. Джерелами формування кошторису є кошти місцевого  бюджету та благодійні внески.       Спланована та реалізується науково-методична проблемна тема школи: «Підвищення якості і результативності навчально-виховного процесу на основі ключових компетентностей учнів».       Педагогічний колектив забезпечує на достатньому рівні реалізацію державної політики в галузі освіти, виконання вимог чинного законодавства, завдань, визначених Національною стратегією розвитку освіти України.
  В управління навчальним  закладом впроваджуються елементи комп’ютерних технологій. 
     З метою визначення рівня навчальних досягнень учнів членами експертної комісії проаналізовано класні журнали, зведені відомості навчальних досягнень учнів, протоколи державних підсумкових атестацій, протоколи  олімпіад, конкурсів та проведено контрольні випробування з української мови, літератури, математики, алгебри, фізики, російської мови, світової літератури, географії, всесвітньої історії, правознавства  в 4,5,7,8,9  класах.
   За останні три роки учні школи були   учасниками заочних інтелектуальних конкурсів «Кенгуру», «Колосок», спортивних змагань,  пішохідного туризму.    Заслуговує на увагу робота адміністрації закладу та педагогічного колективу з питань: 
- забезпечення навчального закладу педагогічними кадрами;
- забезпечення учнів та педагогічних працівників навчальною літературою;
- залучення дітей соціально-незахищених категорій до позашкільної освіти;
- забезпечення навчального закладу необхідними навчальними площами;
 - робота закладу з попередження правопорушень, атестації педагогічних кадрів, організації харчування дітей та підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
   Поряд з цим у роботі закладу є ряд проблем, що залишаються для подальшої роботи: підвищення навчальної мотивації учнів на компетентнісній основі на всіх ступенях навчання, постійне впровадження ІКТ у навчально-виховний процес, реклама власних доробок педагогів,     зміцнення матеріально-технічної бази, охоплення  учнів 8-9 класів допрофільною підготовкою, результативність участі учнів у Всеукраїнських олімпіадах, педагогічних працівників -  у конкурсах фахової майстерності в сфері освіти та інші.
   За результатами проведеної роботи експертна комісія встановила, що Токмацький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11» Токмацької міської ради Запорізької області забезпечує освітню діяльність за рівнем повної загальної середньої освіти та подала пропозицію до регіональної експертної ради при  Департаменті освіти  і науки  Запорізької облдержадміністрації про визнання Токмацького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11» Токмацької міської ради Запорізької області атестованим.  

 

 

Переглядів: 520 | Додав: boss | Рейтинг: 0.0/0

НАША АДРЕСА:

 УКРАЇНА

71700, Запорізька обл.,
 м. Токмак, Василя Вишиваного
 272, тел. 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71,

 


06178 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71 goroo@zp.ukrtel.net