Головна » 2018 » Березень » 28 » Cемінар-практикум для педагогів «Збереження та зміцнення психічного здоров’я дітей в закладі дошкільної освіти»
08:27
Cемінар-практикум для педагогів «Збереження та зміцнення психічного здоров’я дітей в закладі дошкільної освіти»

14 березня 2018 року в рамках атестації відбувся cемінар-практикум для педагогів «Збереження та зміцнення психічного здоров’я дітей в закладі дошкільної освіти», який підготувала та провела практичний психолог ЗДО №23 «Вербиченька» Похвала Тетяна Валентинівна. Були запрошені практичні психологи ЗДО «Кузнечик» , «Барвінок», «Олімпійський» та «Калинка». Семінар пройшов під гаслом «Душа летить в дитинство як у вирій, бо їй на світі тепло тільки там» (Л.Костенко). він ставив за мету підвищити психологічну обізнаність вихователів, розширити їх уявлення щодо забезпечення психічного здоров’я дитини та навчання ефективному спілкуванню з нею.

Актуальність семінару визначається необхідністю постійного проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи психолога щодо недопущення випадків порушень прав дитини з боку педагогів під час освітнього процесу, що є виконанням листа Уповноваженого Верховної ради України з прав людини та листа відділу освіти від 07.03.2018р. №226 «Про порушення прав дітей на гідне ставлення та захист від насильства в закладах освіти під час освітнього процесу».

Тетяна Валентинівна навчала педагогів використанню різних методів та форм роботи з створення психологічного комфорту дитини : проект «Куточок усамітнення», дидактичний посібник «Добрий день, я прийшов!», проведення психологічних акції («Подаруємо радість малюкам», «Ялинка бажань», «Ми вас любимо») , тематичних днів (до Дня психічного здоров’я, до Всесвітнього дня дитини, День Щастя, День сміху) та Тижня психології.

Семінар пройшов з використання Smart-технології, педагоги активно працювали, використовуючи інтерактивні техніки.

Запропонований до розгляду матеріал практичного семінару допоможе педагогам дошкільної освіти створити умови, які гарантували кожній дитині духовне, фізичне та соціальне благополуччя.

Переглядів: 78 | Додав: admintokmak | Рейтинг: 0.0/0

НАША АДРЕСА:

 УКРАЇНА

71700, Запорізька обл.,
 м. Токмак, Василя Вишиваного
 272, тел. 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71,

 


06178 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71 goroo@zp.ukrtel.net