Головна » 2016 » Грудень » 19 » ІІІ обласний турнір юних правознавців.
12:33
ІІІ обласний турнір юних правознавців.

10 грудня 2016 року в м.Запоріжжі, на базі Запорізького національного університету, проводився ІІІ обласний турнір юних правознавців.
 

   Вже традиційно цей захід проводиться в межах Всеукраїнського тижня права та має на меті популяризацію правових знань серед учнівської молоді, її виховання в дусі загальнолюдських демократичних цінностей; створення умов для реалізації та розвитку науково-дослідницьких, творчих здібностей школярів, прищеплення їм навичок роботи в колективі, вміння формувати та відстоювати власну думку. Організаторами турніру є Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації разом із Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області.

 Вдруге в цьому інтелектуальному змаганні взяли участь представники нашого міста - команда ЗОШ№1 під керівництвом вчителя історії та правознавства закладу Куковинець Тетяна Миколаївна. До складу команди увійшли учні 10-11 класуів:  (капітан команди),Безпальчук Тетяна Боханкова Майя,Тесленко Анастасія,Лукаш Олеся,Овчаренко Вікторія.  Готуючиись до турніру, учасники команди разом з керівником опрацювали 18 питань, які стосувалися різних галузей українського законодавства: від права на життя в умовах розвитку біотехнологій до громадського контролю за діяльністю Національної поліції. 

   Хоча наша команда не дійшла до фіналу, ми вітаємо її учасників, керівника команди Куковинець Т.М., директора ЗОШ№1 Жадан В.І., дякуємо за небайдужість, прагнення до розвитку та саморозвитку. Бажаємо успіхів в особистому житті та професійній діяльності!

 

Рекунеко  І.В., методист ММК

 

   

 

Переглядів: 144 | Додав: boss | Рейтинг: 5.0/1

НАША АДРЕСА:

 УКРАЇНА

71700, Запорізька обл.,
 м. Токмак, Василя Вишиваного
 272, тел. 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71,

 


06178 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71 goroo@zp.ukrtel.net