Головна » 2018 » Лютий » 8 » Ми готові до змін
14:40
Ми готові до змін

За експертними оцінками, найбільш успішними на ринку праці в найближчій перспективі будуть фахівці, які вміють навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх, працювати в команді,спілкуватися в багатокультурному середовищі та володіти іншими сучасними вміннями.

Світогляд закладається саме в сім’ї та школі. У школі формується особистість, її громадянська позиція та моральні якості. Тут вирішується, чи людина захоче і чи зможе навчатися впродовж життя. Випускник нової української школи має в собі об’єднувати цілісну всебічно розвинену особистість патріота зі стійкою та активною позицією, а також інноватора, який здатний змінювати та розвивати світ.

Також нова українська школа потребує нового вчителя, який зможе стати агентом змін.

Перший крок зроблено: 5-6 лютого 2018 року пройшла перша настановча сесія-тренінг « Концепція НУШ» для 26 вчителів майбутніх першокласників міста Токмака та Чернігівського району . Тренером нашої групи була методист відділу освіти Токмацької міської ради Рекуненко І.В., яка своїм особистим прикладом, компетентністю, життєрадісністю показала , яким має бути вчитель майбутнього.

Вчителі під час тренінгу проявили активність, творчість, креативність. А головне – вони готові до змін: шукати нестандартні підходи до навчально-виховного процесу, творити в школі атмосферу довіри і взаємоповаги, плекати в учнів креативне мислення і готові прийняти виклики Нової школи.

Висловлюємо щиру вдячність за організаційно-методичне забезпечення роботи тренінгу методисту відділу освіти Рекуненко Ірині В’ячеславівні, адміністрації ЗОШ № 1 , зокрема директору Жадан Валентині Іванівні, та педагогічним працівникам, які надали теплий прийом.

Переглядів: 124 | Додав: admintokmak | Рейтинг: 5.0/1

НАША АДРЕСА:

 УКРАЇНА

71700, Запорізька обл.,
 м. Токмак, Василя Вишиваного
 272, тел. 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71,

 


06178 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71 goroo@zp.ukrtel.net