Головна » 2018 » Квітень » 16 » Перемога вокального ансамблю Токмацького закладу № 5 на обласному рівні.
10:26
Перемога вокального ансамблю Токмацького закладу № 5 на обласному рівні.

15 березня 2018 року у місті Мелітополь пройшов VI Обласний фестиваль хорового мистецтва «Мій спів тобі, мій краю рідний!» в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина».

З метою підтримки здібних, обдарованих, талановитих дітей та молоді, збереження української та світової вокально – хорової мистецької спадщини, виховання ціннісного ставлення до суспільства, держави, музичного мистецтва; підтримки і розвитку хорових та вокальних колективів області проводиться цей захід – свято.

На цей фестиваль і відправився колектив вокального ансамблю «Токмачанин» Токмацького закладу № 5 під керівництвом Валентини Абакумової та Володимира Гаряги, супроводжувала директор закладу Тетяна Чорна. Їхали, щоб себе показати та на інших подивитися. Всього було заявлено 23 колективи зі всієї області. І ось він результат: ПЕРШЕ МІСЦЕ, грамота та музична статуетка, а головне – визнання на такому рівні. Адміністрація закладу, керівники ансамблю та наші учасники побачили свої можливості, результат плідної праці, перспективу на майбутнє.

Щоб підтримувати здібних та обдарованих учнів, розвивати шкільні різноманітні колективи треба постійно та в системі виступати, заявляти про себе. Але не все так райдужно і яскраво. Головне це фінанси. Гроші потрібні на костюми, на замовлення транспорту тощо. Гроші батьківського благодійного фонду «Перспектива Токмак» бережемо на глобальні проекти, тому зайвий раз не просимо, а вишукуємо спонсорів. І цієї поїздки могло і не відбутися, якби не спонсорська допомога. Звернувшись за допомогою до депутата обласної ради Олександра Репкіна, ми отримали одну тисячу гривень. Іншу частину грошей надали батьки учасників.

Адміністрація виносить велику подяку за спонсорську допомогу усім небайдужим до проблем закладу.

Вітаємо ансамбль «Токмачанин» з перемогою! Подальших звершень та здобутків!

 

Директор закладу Тетяна Чорна

Переглядів: 56 | Додав: admintokmak | Рейтинг: 0.0/0

НАША АДРЕСА:

 УКРАЇНА

71700, Запорізька обл.,
 м. Токмак, Василя Вишиваного
 272, тел. 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71,

 


06178 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71 goroo@zp.ukrtel.net