Головна » 2018 » Вересень » 7 » Про результати конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців КУ «Токмацький інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької міської ради
16:51
Про результати конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців КУ «Токмацький інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької міської ради

27.08.2018 було проведено конкурс на заміщення вакантних посад вчителя-логопеда та практичного психолога КУ "Токмацький інклюзивно-ресурсний центр" Токмацької міської ради.

До складу комісії входили: начальник відділу освіти Токмацької міської ради, голова комісії Черкасова С.В., методист з кадрів відділу освіти Токмацької міської ради, секретар конкурсної комісії Лобач І.А., директор КУ "Токмацький інклюзивно-ресурсний центр" Марко Н. В., директор Токмацької загальноостіньої школи І-ІІ ступенів № 1 Жадан В. І., завідуюча Токмацького дошкільного навчального закладу № 1 «Олімпійський» Зальотіна Т.В., депутатка постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, соціальної політики та охорони здоров’я Токмацької міської ради Ходальська Т.В..

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців КУ "Токмацький інклюзивно-ресурсний центр", затвердженого рішенням Токмацької міської ради від 26.07.2018 р. № 22 конкурс проходив в два етапи: складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. Кваліфікаційний іспит фахівців ІРЦ проводився за напрямами:

знання законодавства у сфері освіти (законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту»)

знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами (постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»)

знання основ спеціальної педагогіки;

На кожну з вакантних посад для участі в конкурсі поступило по одній заяві. На посаду практичного психолога від Резніченко Катерини Іванівни, на посаду вчителя-логопеда від Лагоди Інни Василівни.

Згідно результатів письмового іспиту та співбесіди Резніченко Катерина Іванівна набрала 61 бал, Лагода Інна Василівна – 80 балів. По закінченню конкурсна комісія вирішила рекомендувати директору «Токмацького інклюзивно-ресурсного центру» призначити на посаду практичного психолога Резніченко Катерину Іванівну, на посаду вчителя-логопеда Лагоду Інну Василівну.

Переглядів: 64 | Додав: admintokmak | Рейтинг: 0.0/0

НАША АДРЕСА:

 УКРАЇНА

71700, Запорізька обл.,
 м. Токмак, Василя Вишиваного
 272, тел. 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71,

 


06178 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71 goroo@zp.ukrtel.net