Головна » 2015 » Жовтень » 30 » Психолого-педагогічний семінар.
12:23
Психолого-педагогічний семінар.

15 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ НА БАЗІ ТОКМАЦЬКОЇ  СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ №2 для вчителів 1-х класів і вихователів ГПД відбувся психолого- педагогічний семінар на тему «Організація процесу пізнання та активізація мислення першокласників через навчальну діяльність».

Відкрила семінар методист ММК Рекуненко Ірина В'ячеславівна. Вона наголосила на психофізіологічних  особливостях  діяльності першокласників. Навчання дитини в початковій школі має вирішальне значення у розкритті і формуванні її творчих здібностей. Важливу роль у цьому процесі відіграє професійна позиція вчителя, його здатність зрозуміти та відчути природні навчальні бажання дитини. Зважені дії пе­дагога, його доброзичливе ставлення стають пусковим механізмом для розвитку творчих здібностей дитини. Тому успішне навчання дитини в початковій школі дає можливість закласти міцний фундамент її досягнень в по­дальші роки життя.

Ірина В'ячеславівна надала вчителям рекомендації стосовно організації уроку читання під час ознайомлення з новою буквою.

Виступила завідувач ПМПК Ярмола Тетяна Валеріївна з рекомендаціями для вчителів у роботі з дітьми з особливими потребами. На сьогоднішній день – це одне з важливих питань в сучасній освіті. Головне завдання, яке стоїть перед учителями, котрі працюють з дітьми з особливими потребами – це спочатку соціалізувати, а потім навчати учнів.

Керівник ММО 1-х класів Баранова Вікторія Олександрівна І вчитель ЗОШ№6 Соколова Інна Миколаївна презентували поради «Як навчити учнів каліграфії», «Навчаємо писати без помилок».

Переглядів: 253 | Додав: boss | Рейтинг: 0.0/0

НАША АДРЕСА:

 УКРАЇНА

71700, Запорізька обл.,
 м. Токмак, Василя Вишиваного
 272, тел. 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71,

 


06178 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71 goroo@zp.ukrtel.net