Головна » 2017 » Травень » 3 » Т Р Е Н І Н Г-«Оновлення програмного забезпечення Smart Board - нові можливості для освіти»
12:03
Т Р Е Н І Н Г-«Оновлення програмного забезпечення Smart Board - нові можливості для освіти»

 

«Оновлення програмного забезпечення Smart Board - нові можливості для освіти»

27 квітня на базі Токмацької загальноосвітньої школи I – III ст. № 1 пройшов тренінг «Оновлення програмного забезпечення Smart Board - нові можливості для освіти» . Організатор проведення тренінгу - вчитель математики та інформатики ЗОШ № 1 Терещенко В.І.

Спільнота вчителів-Smart міста Токмака існує з 2010 року. Ініціатором її створення був колишній випускник ЗОШ №1, людина з активною життєвою позицією, обізнаний в питаннях сучасної освіти, а нині депутат Обласної ради Суржан О.В. Протягом багатьох років Олег Валерійович опікується справами спільноти вчителів-Smart, допомагає у вирішенні її організаційних, технічних та інших проблем.

Починаючи з 2011 року у м. Токмаку постійно покращується стан забезпечення навчальних закладів міста інтерактивними SMART- комплексами. Міська рада, відділ освіти схвально ставляться до впровадження інтерактивного обладнання у навчальний процес освітніх закладів міста. На сьогоднішній день, у навчальних закладах міста функціонують 17 інтерактивних комплексів SMART. Саме тому, питання щодо використання інтерактивного обладнання SMART залишається одним із актуальних завдань у системі методичної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Тема тренінгу викликала зацікавленість у спільноти освітян міста. Для роботи у тренінгу зареєструвалося 30 педагогів дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів міста, а також представники Токмацького механічного технікуму ЗНТУ.

Метою тренінгу було не тільки ознайомити педагогів з новими програмними продуктами від компанії Smart Technology, а і продовжити роботу щодо формування нового освітнього середовища навчальних закладів міста.

Учасникам тренінгу було презентовано пакет програм – Smart Learning Suite. Вчитель Терещенко В.І. ознайомила присутніх з можливостями програми Smart Notebook 16.2, повідомила про вихід нової версії програми Smart Notebook 17. Звернула увагу на реалізацію концепції BYOD саме засобами Smart Amp та Smart Response 2 з набору Smart Learning Suite . Також було розглянуто використання SMART Amp як хмарного сервісу на платформі Google Cloud для роботи з мобільних пристроїв, що дозволяє організовувати співпрацю учнів в межах спільного навчального середовища, а також підтримувати з учнями зворотній зв’язок під час навчання.

Своїм досвідом з використання програмного забезпечення Smart Notebook 16.2 поділилася вчитель початкових класів ЗОШ № 1 Ткаченко Я.А. Вона продемонструвала приклади інтерактивних вправ для учнів початкової школи, створених за допомогою програми Smart Lab .

Друга, практична частина заняття, була присвячена роботі з програмним забезпеченням Smart Notebook 16.2. для створення інтерактивного контенту для дошкільнят, молодших школярів, старшої школи з предметів природничо-математичного циклу.

Всі педагоги схвально віднеслися до необхідності оновити програмне забезпечення Smart до нової, більш сучасної версії але і поставили болюче питання щодо отримання ліцензійного дозволу на його використання, технічного та методичного супроводу.

Методист ММК відділу освіти Токмацької міської ради Зірченко Т.С.

Переглядів: 145 | Додав: boss | Рейтинг: 5.0/1

НАША АДРЕСА:

 УКРАЇНА

71700, Запорізька обл.,
 м. Токмак, Василя Вишиваного
 272, тел. 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71,

 


06178 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71 goroo@zp.ukrtel.net