Головна » 2015 » Травень » 22 » Тиждень молодого спеціаліста.
07:34
Тиждень молодого спеціаліста.

Вітання молодих педагогів

Під час виконання завдань.

Слова настанови колег.

Представники методичного кабінету.

 

«Серце віддаю дітям»

Цей вислів – життєве кредо чи не найвідомішого вчителя щедрої на педагогічні таланти української землі Василя Сухомлинського. І саме таку назву отримало свято, яке 15 травня увінчало завершення тижня молодого педагога. З 12 по 15 травня методисти міського відділу освіти відвідували уроки молодих спеціалістів усіх шкіл міста Токмака. А в п’ятницю знаком оклику тижня молодого педагога став святковий захід, який гостинно у себе прийняла ЗОШ №6. У святі взяли участь методисти відділу освіти Валентина Дмитрівна Мосіяш та Ірина В'ячеславівна Рекуненко, досвідчені вчителі, а також 19 молодих спеціалістів, з яких 18 є представниками прекрасної половини.

Протягом заходу педагогічна молодь Токмака демонструвала свої методичні знання та творчі навики. Кожен з молодих педагогів впорався з питаннями (яке він сам і зірвав з паперової ромашки) щодо методики викладання у школі. Жваво пройшло і наступне завдання, в якому довелося проявити кмітливість та винахідливість: комусь з молодих спеціалістів потрібно було скласти вірш за поданими римами, комусь – гумореску або ж анекдот про школу майбутнього, а комусь – несподівано замінити вчителя музики і провести урок замість нього. Тим, як педагоги вирішували ті чи інші завдання, були задоволені і вони самі, і методисти, і старші вчителі.

Загалом, захід проходив у приємній, цікавій, товариській атмосфері. Вчителі різного віку і рангу плідно поспілкувалися: старші ділилися досвідом, молодші – враженнями від власних перших кроків на педагогічній ниві.

- Перші кроки в будь-якій професії важко робити. А вчителям – тим паче. Адже ми працюємо з дітьми. Я зрозуміла, що вчительський хліб заробляти дуже важко. Та й рівень заробітної плати залишає бажати кращого. Але я не жалкую про свій вибір професії. Адже тут я по-справжньому розвиваюся. Та й наші наставники, старші викладачі, нам допомагають пізнати всі нюанси педагогічної діяльності, – поділилася враженнями від першого року вчителювання молода вчителька ЗОШ №6 Анастасія Юдінкова.

Отже, завзяття, наснаги та професіоналізму молодим педагогам вистачає. І це радує, адже за ними – майбутнє освіти нашого міста

 

 

Переглядів: 364 | Додав: boss | Рейтинг: 0.0/0

НАША АДРЕСА:

 УКРАЇНА

71700, Запорізька обл.,
 м. Токмак, Василя Вишиваного
 272, тел. 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71,

 


06178 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71 goroo@zp.ukrtel.net