Головна » 2016 » Вересень » 26 » В ЗОШ №1 йдуть будівельні роботи........
12:37
В ЗОШ №1 йдуть будівельні роботи........

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

 В ЗОШ №1  активно йде процес розбудови

ХМАРО ОРІЄНТОВНОГО НАВЧАЛЬНОГО СЕРЕДОВИЩА.

Хмаро орієнтоване навчальне середовище (ХОНС) – це спеціально створене навчальне середовище.

На даний час  ЗОШ № 1 придбано доменне ім'я, а у хмарі вже зареєстровано 199 учнів та вчителів.

21 вересня у ЗОШ № 1 пройшов тренінг з використання сервісів Google Apps for Education. Тренінг проводила вчитель інформатики ЗОШ № 1 Терещенко В.І.

Метою тренінгу було ознайомлення педагогів з різноманіттям сервісів, ресурсів, служб Google, що використовуються у навчально-виховному процесі. 

Google Apps for Education – це безкоштовний пакет спеціалізованого хмарного програмного забезпечення й інструментів. Це не розрізнені сервіси, а система інструментів, які  вчитель може використовувати у своїй професійній діяльності.

На тренінгу було зроблено акцент на застосуванні  classroom.google.com у роботі вчителя.

На початку заняття вчителі створили акаунт на шкільній хмарі, пройшли опитування в якості учнів, спільно виконували завдання.

До речі інтерактивна дошка цього разу “відпочивала”. У нагоді стали можливості комп'ютерного класу, який працює на базі клієнт-серверної технології, що дає змогу вчителю вести пояснення з свого комп’ютера на інші комп’ютери в локальній мережі класу.

Друга частина заняття мала більш практичне спрямування, вчителі створювали власні курси, завдання до них, обговорили можливості використання Google Клас у роботі з батьками, для підготовки дітей до олімпіад та конкурсів, наголосили, що інструмент буде корисним при дистанційній формі навчання та змішаній моделі навчання. Для учнів, вчителів, батьків вирішена проблема з підручниками, весь матеріал структурований, доступний дистанційно.

На сьогодні у ЗОШ № 1 створені курси для учнів: Алгебра-7 клас, Геометрія-7 клас, Інформатика -7 клас, Інформатика -8 клас, Алгебра та початки аналізу - 11 клас, Геометрія-11 клас, Інформатика - 9 клас та 11 клас. Розпочинає роботу курс «Основи здоров’я».

Вчитель інформатики Терещенко В.І. також  підготувала  для вчителів  методичний курс “Інструмент Google Клас у роботі вчителя”.

 

Переглядів: 182 | Додав: boss | Рейтинг: 5.0/1

НАША АДРЕСА:

 УКРАЇНА

71700, Запорізька обл.,
 м. Токмак, Василя Вишиваного
 272, тел. 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71,

 


06178 2-25-78, 2-78-41, 2-37-71 goroo@zp.ukrtel.net